Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki poszukują świadków potrącenia 14-letniej rowerzystki. Do zdarzenia 2 kwietnia w Rzeszowie.

Jak wynika z komunikatu opublikowanego przez rzeszowską policję, do wypadku doszło przy al. Rejtana ok. godz. 15:00.

Nieznana dotychczas kobieta, która kierowała samochodem osobowym, wjeżdżała na parking niedaleko stacji paliwo Statoil. W tym czasie potrąciła 14-letnią rowerzystkę. Uczestnicy zdarzenia rozjechali się a nastolatka doznała obrażeń. Jej opiekunowie zdecydowali się powiadomić policję.

To nie jedyne zdarzenie z udziałem rowerzysty, do którego policjanci poszukują świadków. W niedzielę 21 maja br., około godz. 22:00 w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Podwisłocze i Powstańców Warszawy nieustalony kierowca samochodu osobowego, najprawdopodobniej marki Hyundai i30, na przejeździe rowerowym potrącił rowerzystę. 

Kierowca zatrzymał się, ale po chwili odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że w wyniku potrącenia rowerzysta doznał obrażeń.

Wszystkie osoby, które były świadkami obu zdarzeń lub mają informacje o wypadkach, proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11, pokój nr 4 i 8, tel. 17 858 3452, 17 858 3450 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.