Policjanci poszukują trzech nastolatek. Zaginęły w Boże Narodzenie

Reklama

Wyszły z domu na pizzę, ale do domu już nie wróciły. Przeworscy policjanci poszukują trzech nastolatek, które zaginęły 25 grudnia br. 

 

Jak poinformowała policja w Przeworsku, poszukiwane są: 19-letnia Klaudia Bura, 18-letnia Dominika Nagórna oraz jej 16-letnia siostra Anna Nagórna. Wszystkie są mieszkankami gminy Tryńcza. 

Z ustaleń policji wynika, że 25 grudnia br. około godz. 16:00 trzy koleżanki prawdopodobnie poszły na spotkanie z kolegami, z którymi miały pojechać na pizzę. Następnego dnia rano, kiedy dziewczyny nie wróciły do swoich domów, rodziny zaczęły ich szukać.

– Niestety, wszelkie próby nawiązania kontaktu z córkami, jak również odnalezienie ich nie przyniosły rezultatu – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku. W środę (27 grudnia) do Komisariatu Policji w Sieniawie rodzice zgłosili zaginięcie córek. Trwają poszukiwania nastolatek. 

Rysopisy dziewczyn:

19-letnia Klaudia Bura – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 48 kg, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz podłużna. W chwili wyjścia z domu ubrana była w czarną sukienkę przed kolano, ciemna kurtkę do pasa z kapturem obszytym kożuszkiem, rajstopy czarne, czarne kozaki zamszowe na obcasie.

18-letnia Dominika Nagórna – szczupła budowa ciała, wzrost około 168 cm, waga około 50 kg, włosy ciemne z jasnymi pasemkami, proste do ramion, oczy brązowe, twarz okrągła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie jeansowe koloru ciemnego, różową koszulę z krótkim rękawem, czarny żakiet, kurtka koloru granatowego z kapturem obszytym kożuszkiem, buty sportowe marki Puma – czarne z zielonymi elementami.

16-letnia Anna Nagórna – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 50 kg, włosy długie koloru ciemny blond, oczy piwne, twarz podłużna smukła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w różową sukienkę, czarne kozaki, czarną kurtkę z kapturem obszytym kożuszkiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatek proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy policji – 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama