Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. W sierpniu w ciągu kilku dni ukradł dwa jednoślady.

Zatrzymanie złodzieja było wynikiem policyjnych działań podejmowanych w związku z powtarzającymi się kradzieżami rowerów w Rzeszowie. Policjanci wytypowali podejrzanego o kradzieże dwóch rowerów w rejonie ulicy Przemysłowej.

To 43-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze ustalili, że może on przebywać w rejonie ulicy Łukasiewicza. Tam też został zatrzymany.

Już podczas wstępnych rozmów, mężczyzna przyznał się do kradzieży. Pierwszy rower ukradł na początku sierpnia z terenu jednej z firm przy ulicy Przemysłowej. Kolejnej kradzieży dopuścił się kilka dni później również przy ul. Przemysłowej. Wtedy mężczyzna ukradł rower pozostawiony przed sklepem.

Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci próbują odzyskać skradzione rowery. Wyjaśniają okoliczności innych przestępstw, których mógł dopuścić się 43-latek.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.