Reklama

1614 g marihuany odkryli policjanci z Leska na jednej z posesji w Postołowie. Zatrzymali 19-latka, który jest podejrzany o nielegalną uprawę konopi indyjskich.

[Not a valid template]

 

Policjanci z wydziału kryminalnego leskiej komendy akcję przeprowadzili wczoraj (1 września). Wcześniej otrzymali informacje o nielegalnej plantacji konopi indyjskich. Do akcji został również zaangażowany funkcjonariusz z Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych wraz z psem szkolonym do wykrywania narkotyków.

Na terenie jednej z posesji w Postołowie policjanci ujawnili 1614 g marihuany. – Zabezpieczono również liczne przedmioty służące do prowadzenia plantacji konopi indyjskich w domowych warunkach. Uprawa prowadzona była w dwóch zaadaptowanych do tego celu pomieszczeniach – informuje Komenda Powiatowa Policji w Lesku.

W trakcie policyjnej akcji na terenie posesji nie było osoby odpowiedzialnej za prowadzenie plantacji konopi. Kryminalni dziś rano zatrzymali 19-letniego mężczyznę. Policja twierdzi, że to właśnie on dbał o rośliny. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich, posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz urządzeń służących do ich wytwarzania.

19-latek wkrótce stanie przed sądem.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: