Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 27-letniego kuriera, podejrzanego o kradzież przesyłek. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty, mimo że część z nich mężczyzna sprzedał już w lombardzie.

O kradzieżach policjantów powiadomił pracownik firmy kurierskiej. Z jego informacji wynikało, że podejrzewa jednego z kurierów o kradzież przesyłek.

Policjanci pojechali do siedziby firmy. Tam przeszukali samochód służbowy i prywatny podejrzewanego kuriera. W obu pojazdach znaleźli i zabezpieczyli telefony pochodzące z przesyłek.

27-letni mieszkaniec gminy Sokołów Małopolski został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim jeszcze umowy, z których wynikało, że część skradzionych przedmiotów sprzedał w lombardzie. Funkcjonariusze odzyskali sprzedane przedmioty: samochodowy wideorejestrator oraz telefon komórkowy.

– Spowodowane przez mężczyznę straty oszacowano na ponad 3200 złotych. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży trzech przesyłek kurierskich – poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: