Zdjęcie: Policja.pl

W stanie nieprzytomnym w szpitalu przebywa 38-letnia kobieta, która w czwartek w Rzeszowie została ugodzona nożem przez konkubenta – 44-letniego Pawła K. 

Do zdarzenia doszło 10 marca, ok. godz. 23:00, w jednym z mieszkań przy ulicy Mazurskiej w Rzeszowie. – Otrzymaliśmy informację, że w mieszkaniu jest osoba krwawiąca, ugodzona nożem – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Sprawie zajmują się funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście. Okazało się, że w mieszkaniu przebywa 38-letnia Agnieszka W., która na ulicy Mazurskiej wynajmowała mieszkanie ze swoim partnerem, Pawłem K. 

– Kobieta została ugodzona nożem w nogę. Aktualnie przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala przy ulicy Lwowskiej. Jest w stanie ciężkim, jest nieprzytomna – mówi nam Tomasz Kozak, szef Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. 

Policjanci zatrzymali Pawła K., w sobotę w prokuraturze usłyszał on zarzut nieudzielenia pomocy swojej partnerce i doprowadzenie do choroby realnie zagrażającej jej życiu. W niedzielę Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował 44-latka na trzy miesiące. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Niewiele wiemy o okolicznościach samego zdarzenia. Nie było bezpośrednich świadków. Zarówno kobieta, jak i jej partner byli w stanie kompletnego upojenia alkoholowego. Weryfikujemy wyjaśnienia złożone przez mężczyznę – twierdzi prokurator Kozak.

Wersji przedstawionej przez Pawła K. prokuratura nie ujawnia. Przesłuchanie Agnieszki W. jest na razie niemożliwe z uwagi na jej stan zdrowia. Wiadomo jedynie, że między parą, przed samym zdarzeniem doszło do jakiegoś nieporozumienia. Jego tło jest nieznane.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl  

Reklama