Trzy razy jednej nocy włamał się do lokalu gastronomicznego w Rzeszowie 21-letni mężczyzna. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Śródmieściu.

Mężczyznę, okradającego lokal gastronomiczny przy ulicy Grottgera, zauważyła przechodząca kobieta. Poinformowała o tym przejeżdżający policyjny patrol. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna przez okienko sprzedażowe wyjął ze środka kasę fiskalną, z którą poszedł na zaplecze pobliskiego sklepu.

Policjanci sprawdzili przyległy teren. Zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi, jaki przekazała kobieta. Włamywacz ponownie wsunął się przez okienko do lokalu. Tam został zatrzymany przez policjantów.

Sprawcą okazał się 21-letni mieszkaniec Rzeszowa. Początkowo nie przyznał się do kradzieży. Policjanci wspólnie z właścicielem lokalu przeglądnęli zapisy monitoringu. Kamery zarejestrowały jak kilkanaście minut po północy mężczyzna pokonuje zabezpieczenia i przez okienko kradnie trzy soki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kilka minut później ponownie ten sam mężczyzna wraca do lokalu, z którego zabiera 50 zł i kasę fiskalną. Po 5 minutach wraca i kolejny raz wchodzi do środka. Podczas tej trzeciej „wizyty” zatrzymali go funkcjonariusze. Policjanci ponownie sprawdzili okolice lokalu i przy ulicy Św. Mikołaja odnaleźli porzuconą kasę fiskalną.

21-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama