Zdjęcie: Komenda Miejska Policja w Rzeszowie
Reklama

Zarzuty pobicia usłyszeli dwaj mężczyźni w wieku 24 i 25 lat, którzy w miniony wtorek zaatakowali w Rzeszowie 23-latka. Sprawcy chcą się dobrowolnie poddać karze.

W miniony wtorek ok. godz. 23:00 rzeszowscy policjanci zostali powiadomieni o bójce w rejonie ulicy Dąbrowskiego. Na miejscu zastali pobitego 23-letniego mężczyznę. Z jego relacji wynika, że idąc ul. Dąbrowskiego został zaczepiony i pobity przez dwóch nieznanych mu mężczyzn.

Policjanci wspólnie z pobitym 23-latkiem sprawdzili teren w rejonie miejsce zdarzenia. – Okazało się, że w pobliżu inny patrol z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego zatrzymał do kontroli młodego mężczyznę – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

23-latek rozpoznał zatrzymanego mężczyznę jako jednego z napastników. To 24-letni mieszkaniec Rzeszowa, który trafił do policyjnego aresztu.

Drugi ze sprawców zdołał uciec. Ustaleniem jego tożsamości zajęli się kryminalni z komisariatu w Śródmieściu. Mężczyznę zatrzymano dwa dni później. To 25-latek mieszkający w Rzeszowie, który także został rozpoznano przez pobitego 23-latka.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. Podczas przesłuchania przyznali się do winy. – Skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze – dodaje Adam Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.