Zdjęcie: Policja.pl

Zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec 14-letniej dziewczynki usłyszał 45-letni mężczyzna, zatrzymany w jednym z rzeszowskich hipermarketów.

Do zdarzenia doszło we wtorek (11 sierpnia). Po godz. 19:00 ochrona hipermarketu Tesco przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie  zgłosiła interwencję.

– Pracownicy zwrócili uwagę na mężczyznę, który kręcił się przy stoisku z artykułami szkolnymi. Zwracał uwagę na przebywające tam dzieci, w pewnym momencie zaczął zaczepiać nastolatkę – mówi kom. Marta Tabasz-Rygiel z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci zatrzymali 45-letniego Józefa Z. Mieszkaniec Rzeszowa usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec osoby poniżej 15. roku życia.

Advertisement

Prokuratura zarzuca mężczyźnie, że obmacywał po pośladkach 14-letnią dziewczynkę. Na wniosek policji zastosowała wobec 45-latka policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

– Ze względu na charakter sprawy, dobro osoby pokrzywdzonej, nie mówimy o szczegółach – zaznacza kom. Marta Tabasz-Rygiel.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama