Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Na trzy miesiące został tymczasowo aresztowany 21-letni mężczyzna, który jest podejrzany o zabójstwo 89-letniej mieszkanki Racławic w powiecie niżańskim.

Sprawca zabójstwa, do którego doszło 8 lipca br w Racławicach, był intensywnie poszukiwany w ostatnich dniach przez policjantów z grupy dochodzeniowo-śledczej komendy w Nisku.  Funkcjonariusze sprawdzali każdą najdrobniejszą informacje, która mogła pomóc w zatrzymaniu zabójcy.

Praca policjantów przyniosła w końcu efekty. Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 89-letniej mieszkanki Racławic został ustalony. W piątek rano policjanci weszli do mieszkania 21-letniego mieszkańca tej samej miejscowości.

– Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut zabójstwa. Przyznał się i opisał przebieg tego tragicznego zdarzenia – relacjonuje Anna Kowalik z niżańskiej policji.

Z ustaleń policji wynika, że 21-latek zadał kobiecie kilka ciosów młotkiem w głowę. Narzędzie zbrodni zakopał w lesie. Młody mężczyzna wskazał policjantom, gdzie ukrył młotek. Mieszkaniec Racławic został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Motyw zabójstwa na razie nie jest znany.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: