Reklama

Policjant przewiózł radiowozem do szpitala mężczyznę, który doznał urazu palców podczas pracy na frezarce. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariusza poszkodowanemu szybko udzielono pomocy medycznej.

W poniedziałek (22 grudnia) około godz. 9:00 na ul. Piastowskiej w Sanoku do policjanta, który w tym czasie prowadził kontrolę drogową, podszedł mężczyzna i poprosił, aby ten pilotował go do szpitala. Powiedział, że wiezie w samochodzie syna, który uległ wypadkowi przy pracy i doznał urazu palców.

Policjant natychmiast zabrał poszkodowanego do radiowozu i na sygnałach przewiózł go do szpitala. Całą drogę utrzymywał z nim kontakt słowny. Funkcjonariusz drogą radiową przekazał dyżurnemu, aby poinformował szpital o konieczności natychmiastowego podjęcia poszkodowanego.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Po kilku minutach byli na miejscu. Tam na mężczyznę czekali zaalarmowani wcześniej lekarze. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec Sanoka podczas pracy na frezarce doznał urazu palców lewej dłoni.

Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariusza mężczyzna szybko dotarł do szpitala, gdzie udzielona została mu niezbędna pomoc medyczna.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama