Zdjęcie: KWP Rzeszów
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali 39-latka, który dzisiaj w nocy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna nie ma prawa jazdy i prawdopodobnie był nietrzeźwy. 

Około godz. 2:00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży volkswagena passat na ul. Asnyka w Rzeszowie. Gdy dojeżdżali na miejsce, na al. Piłsudskiego zauważyli samochód. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli, ale ten zaczął uciekać.

– Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali go przy ul. Sondeja – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Za kierownicą VW siedział 39-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci wyczuli od niego alkohol, mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, nie chciał poddać się badaniu stanu trzeźwości. 39-latka przewieziono go szpitala, gdzie pobrano od niego krew.

– Okazało się również, że nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie – dodaje nadkom. Szeląg. 

Jeżeli badanie potwierdzi, że 39-latek był pijany, odpowie za jazdę po pijanemu, jak również za niezatrzymanie się do kontroli. Policjanci ustalają również, czy mężczyzna ma związek z kradzieżą volkswagena. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: