Zdjęcie: Wanda Dziura / Grupa EPRZ Spotters
Reklama

– Policjanci kogoś szukają? – pytają mieszkańcy. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie odpowiada: – To tylko ćwiczenia. 

W czwartek wielu Czytelników Rzeszów News zwróciło się do nas z pytaniem, co się takiego dzieje w mieście, że od dłuższego nad Rzeszowem lata policyjny śmigłowiec Black Hawk. Podkom. Ewelina Wrona z KWP w Rzeszowie mówi, że nie ma powodów do niepokoju. Od wtorku na lotnisku Ośrodka Kształcenia Lotniczego w Jasionce trwają ćwiczenia.

– Nasi kontrterroryści wspólnie z żołnierzami 21. Brygady Strzelców Podhalańskich i strażakami ze specjalistycznej grupy ratownictwa wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie biorą udział w ćwiczeniach wysokościowo-taktycznych z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca Black Hawk – wyjaśnia podkom. Ewelina Wrona. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W czwartek w ćwiczeniach wzięli udział także policjanci z Ogniwa Konnego Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie. Ćwiczenia potrwają do piątku, 6 marca. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z ćwiczeń. Publikujemy je dzięki uprzejmości grupy EPRZ Spotters i KWP w Rzeszowie.

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama