Reklama

W środę (23 kwietnia) PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na letnie miesiące. Bilety od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację dostępne są już na stronie internetowej przewoźnika.

Bilety można rozerwać na podróż w terminie od 24 czerwca do 4 września. – Mamy nadzieję, że ułatwi to zaplanowanie wymarzonej podróży wakacyjnej czy też krótkiego weekendowego wyjazdu z dużym wyprzedzeniem. Warto też pamiętać, że letnie miesiące są idealną okazją, aby udać się na festiwal muzyczny czy inne interesujące wydarzenia kulturalne. Także osoby mające głowę pełną pomysłów na aktywne spędzanie czasu oraz zwiedzanie już teraz mogą zarezerwować bilety dla siebie i swoich znajomych – mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Bilety można zarezerwować na stronie www.polskibus.com i kupować w stacjonarnych punktach sprzedaży.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras. Dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 mln pasażerów.

W autokarach PolskiegoBusa pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego internetu. Większość autokarów jest wyposażonych w odchylane skórzane fotele. Przewoźnik nie pobiera żadnych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.