PolskiBus.com rozpoczął dzisiaj (20 maja) sprzedaż biletów na połączenia od 5 do 30 września. Bilety do kupienia od 1 zł plus złotówka za rezerwację.

Bilety dostępne są już na stronie www.polskibus.com.

– Dziś otwieramy nowy kalendarz na wrzesień. Jest to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety na podróże w bardzo atrakcyjnej cenie. To odpowiedni moment, aby zaplanować weekendowy wyjazd ze znajomymi do jednego z 20 atrakcyjnych miast i 5 europejskich lokalizacji. Wrzesień to także czas powrotów do szkoły i na uczelnie, dlatego uczniowie oraz studenci już teraz mogą skorzystać z okazji i zarezerwować bilety w bardzo korzystnej cenie – mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Bilety już teraz można zarezerwować na okres od 5 do 30 września korzystając z wyszukiwarki na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Na pokładach wszystkich autokarów przewoźnika wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras. Dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 6 mln pasażerów.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama