Reklama

Od 8 grudnia PolskiBus.com uruchamia z Rzeszowa nowe kursy – do Krakowa i Wrocławia. Od dzisiaj bilety można rezerwować na stronie przewoźnika.

Autokary PolskiBus.com na nowej trasie będą kursowały dwa razy dziennie. Przewoźnik twierdzi, że wprowadzenie nowej linii P14 to odpowiedź na sugestie i potrzeby mieszkańców Rzeszowa oraz potencjalnych klientów.

Pasażerowie jadący z Rzeszowa do Wrocławia przez Kraków wyjadą o godzinach: 5:55, 18:00. Autobusy będą wyjeżdżać z przystanku PolskiBus.com na Dworcu Lokalnym przy ul. Kasprowicza w Rzeszowie. Podróżujący z Rzeszowa do Krakowa mają do dyspozycji również 3 połączenia linii P12, która z Rzeszowa w kierunku Gdańska przez Kraków, Katowice, Łódź i Toruń odjeżdża trzy razy dziennie o godzinach: 7:25, 14:35, 22:55.

Bilety na nowe połączenia można od dzisiaj rezerwować na stronie www.polskibus.com. Przewoźnik udostępnił tysiące biletów w cenach 1zł + 1zł opłaty za rezerwację
w ramach promocji Wielka Zimowa Bonanza PolskiBus.com.

Oprócz nowej trasy Rzeszów – Wrocław firma uruchomi jeszcze trzy kolejne: P13 z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań i Wrocław do Pragi, P15 z Wrocławia do Katowic oraz P16 z Berlina przez Wrocław, Opole, Katowice i Kraków do Zakopanego.

– Wszystkie nowe trasy przebiegają przez Wrocław. Tym samym to miasto staje się naszym drugim po Warszawie węzłem komunikacyjnym. Rozwijamy się i inwestujemy zarówno w nowe połączenia, jak i flotę nowoczesnych autokarów, by nasi klienci komfortowo i bezpiecznie mogli podróżować po całej Polsce i Europie Środkowej. Mamy nadzieję, że nowe trasy zostaną pozytywnie przyjęte przez naszych pasażerów – mówi Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com.

Ponadto PolskiBus.com zainwestuje 50 milionów złotych w 30 nowych, luksusowych i klimatyzowanych autokarów. Liczba zamówionych w 2013 r. pojazdów przez przewoźnika wzrośnie do 75. Będą obsługiwały trasy z i do Wrocławia. Autokary Van Hool Astromega TDX27 wyposażone są w m.in. w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu oraz gniazda elektryczne pod siedzeniami do ładowania laptopów i telefonów komórkowych.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.