rynek-rzeszow
Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

W środę, 30 czerwca, ekipa Polskich Regionów, podróżująca po Polsce w ramach kampanii Polskie Wakacje, będzie rozdawała atrakcyjne wakacyjne nagrody. Wieczorem w Rzeszowie.

Z początkiem tegorocznych wakacji Związek Województw RP rozpoczął kampanię #PolskieWakacje – edycja letnia. Jej celem jest promocja wypoczynku w Polsce. Akcja jest skierowana zarówno do turystów, jak i do mieszkańców regionów.

Wakacyjna akcja ZWRP na Podkarpacie zawitała w środę, 30 czerwca. Przed południem, od godz. 10:00 gości na Rynku w Przemyślu. Wieczorem będzie na rzeszowskim Rynku – od 18:00. – Aby zdobyć nagrody, wystarczy podejść i odpowiedzieć na krótkie i łatwe pytanie – zachęca Monika Konopka z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. 

Podczas kampanii ekipa Polskich Regionów odwiedza poszczególne miejsca w kraju, aby pokazywać ich piękno a przy okazji organizuje konkursy, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody. To zachęta do spędzania wolnego czasu w kraju w ciekawy sposób.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ekipa Polskich Regionów będzie podpowiadać i zarazem promować, co warto zobaczyć , zjeść i jak aktywnie oraz bezpiecznie spędzić czas.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama