Klub fitness CityFit zaprasza mieszkańców Rzeszowa i okolic do udziału w akcji pomocy schronisku dla bezdomnych zwierząt „Kundelek” (ul. Ciepłownicza 3). Każdy, kto do 17 października przyniesie do klubu karmę, koce lub akcesoria, otrzyma karnet uprawniający do 24-godzinnego dostępu do klubu.

Podopieczni schroniska potrzebują przede wszystkim: karmy suchej i mokrej (dla psów i kotów), koców, pościeli, ręczników oraz akcesoriów takich jak smycze, obroże oraz zabawki dla zwierząt. Produkty można przynosić do klubu (CH Plaza, ul. Tadeusza Rejtana 65) do 17 października. Osoby, które nie są klubowiczami CityFit, a przyjdą specjalnie po to, aby wesprzeć akcję, klub nagrodzi bezpłatnymi wejściówkami 24h, uprawniającymi do korzystania zarówno z siłowni i grupowych treningów fitness.

Zbliża się zima. Ta akcja to okazja, aby zrobić coś dobrego dla bezdomnych czworonogów. A dzięki oferowanej przez nas wejściówce 24h można przy okazji zadbać również o własne zdrowie i dobrą formę. Dlatego gorąco zapraszam do udziału nie tylko klubowiczów, ale przede wszystkim osoby, które jeszcze w CityFit nie trenowały – zachęca Ewa Zięba, manager klubu.

Klub CityFit Rzeszów czynny jest 24h/7. Trenować można już od 16. roku życia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

***

O CityFit

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. www.cityfit.pl

Zbiórka dla zwierząt z CityFit
Zbiórka dla zwierząt z CityFit
Reklama