Ponad 6 kg marihuany przewoził 43-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w podrzeszowskiej Stobiernej.

[Not a valid template]

 

Nielegalny ładunek w bagażniku toyoty ujawnili w niedzielę wieczorem funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, którzy wspólnie z celnikami patrolowali podkarpackie drogi.

Kierowca toyoty został zatrzymany do kontroli po godz. 19:00 w podrzeszowskiej Stobiernej. Za kierownicą auta siedział 43-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.

W trakcie kontroli toyoty, uwagę policjantów przykuł podejrzany ładunek w bagażniku samochodu. W tekturowym pudle znajdowały się woreczki wypełnione marihuaną. Funkcjonariusze postanowili przeszukać wnętrze auta. Wykorzystali do tego psa przeszkolonego do wykrywania narkotyków.

– Policjanci zabezpieczyli ponad 6 kilogramów marihuany, której czarnorynkową wartość oszacowano na około 180 tys. złotych – poinformowała KWP w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

43-letni został zatrzymany i przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Dziś sąd zdecyduje, czy mieszkaniec powiatu niżańskiego zostanie tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(kaw)

https://www.youtube.com/watch?v=8lBRFYHAMfs

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama