Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ponawia apel o pomoc w odnalezieniu 44-letniego Marka Bały. Mieszkaniec Kielnarowej zaginął 22 marca 2021 roku. Wciąż nie wiadomo, gdzie jest.

Zaginięcie Marka Bały zgłosiła jego matka, 23 marca 2021 roku. Nie określiła, co mogło być przyczyną zaginięcia syna. Mężczyzna nie leczył się, w domu zostawił telefon. Dzień wcześniej, 22 marca, ok. godz. 11:00 wyjechał z domu niebieskim rowerem. Od tamtej pory Marka Bały nikt nie widział, nie skontaktował się z rodziną. 

Policjanci przejrzeli zapisy monitoringów, przeszukali okolicę domu mężczyzny, sprawdzili szpitale, przychodnie, noclegownie, dworce i przystanki. Po tym jak rok temu policja po raz pierwszy zaapelowała o pomoc w odnalezieniu Marka Bały, do komendy zgłosił się mężczyzna, który w Boguchwale, nad brzegiem Wisłoka, zauważył rower 44-latka.

Policjanci dwukrotnie, z pomocą strażaków i przy wykorzystaniu sonaru, sprawdzali koryto Wisłoka. Funkcjonariusze ustalili, że od chwili zaginięcia, Marek Bała nie korzystał z pomocy medycznej na terenie kraju. Nie stwierdzili również, by 44-latek padł ofiarą przestępstwa. 

W tym tygodniu Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ponowiła apel o pomocy w odnalezieniu Marka Bały. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy – krótkie ciemne, nos – mały, uzębienie – pełne, oczy – brązowe, uszy – średnie przylegające. Mieszkaniec Kielnarowej nie ma cech szczególnych.

W dniu zaginięcia Marek Bała ubrany był w czarną kurtkę zimową, średniej długości, czarne spodnie materiałowe, czarne buty zimowe (trzewiki) oraz czarną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Marek Bała, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numer alarmowy 112.

Fot. Materiały Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu Marek Bała

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama