Fot. Maciej Chomik / Materiały prasowe. Na zdjęciu zespół TGD
Reklama

Ulubione kolędowanie polskiej publiczności coraz bliżej! Trzecia Godzina Dnia, jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów pop-gospelowych w Polsce, zagra w Rzeszowie – 10 stycznia 2023 roku w Filharmonii Podkarpackiej.

18 listopada w sprzedaży ukazał się album „Kolędy Świata 3”, czyli kolejny album TGD z muzycznym doświadczeniem kolęd całego globu. W grudniu 2022 i styczniu 2023 r. trasa „Kolędy Świata” TGD, świętujący 40-lecie istnienia, zawita do 9 polskich miast: Poznania, Szczecina, Lublina, Rzeszowa, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Warszawy.

Chór, orkiestra i wyjątkowi goście – Ania Karwan, Kuba Badach i Mateusz Ziółko wykonają utwory znane i lubiane oraz materiał z nowej płyty. Bilety są już w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. W Rzeszowie TGD wystąpi 10 stycznia w Filharmonii Podkarpackiej. Na scenie zespołowi będzie towarzyszył Mateusz Ziółko.  

Na koncercie usłyszycie najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego i roztańczonego chóru pojawią się znani wspomniani polscy wokaliści.  

– Mamy kolędę indyjską, afrykańską, współczesne utwory świąteczne oraz autorskie piosenki. Podglądamy, jak okres świąteczny przeżywają ludzie na całym świecie, nawet tam, gdzie chrześcijaństwo nie jest dominującą religią – mówi Filip Wojnar, manager TGD. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama