Zdjęcie: KMP Przemyśl
Reklama

Komenda Miejska Policji w Przemyślu poszukuje sprawców brutalnego pobicia 16-letniego chłopaka. Policja opublikowała nagranie z monitoringu, który zarejestrował zdarzenie.

Choć do zdarzenia doszło 29 marca 2016 r. przy ul. Bema w Przemyślu, to dopiero teraz przemyska policja dostała zgodę miejscowej Prokuratury Rejonowej na publikację nagrania wideo. Na filmie widać, jak nieznanej marki samochód osobowy (koloru zielonego lub turkusowego) zatrzymuje się przed prywatną posesją.

Z auta wyskakuje trzech zamaskowanych sprawców. Dwóch dresiarzy wbiega na teren posesji, na której dopadają 16-latka. Przewracają go na ziemię. Przez kilkanaście sekund biją go pięściami i kopią po głowie. Gdy chłopak przestaje się ruszać, sprawcy uciekają, wsiadają do auta i odjeżdżają.

Choć od zdarzenia minęło wiele miesięcy, to policjantom do tej pory nie udało się namierzyć sprawców brutalnego pobicia. 16-latek, który był ofiarą napastników, odniósł poważne obrażenia, które groziły mu śmiercią. Policja podejrzewa, że do zdarzenia doszło na tle porachunków kiboli dwóch przemyskich klubów piłkarskich: Czuwaju i Polonii.

Funkcjonariusze proszą o pomoc w identyfikacji sprawców. Można się kontaktować z Wydziałem Kryminalnym przemyskiej komendy – telefon 16 677 33 25 lub z najbliższą jednostką policji – nr alarmowy 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.