Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Do szpitala został przewieziony 65-letni mężczyzna, który w poniedziałek rano w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim został potrącony przez 46-letniego kierowcę citroena jumper.

Do wypadku doszło ok. godz. 7:20. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierowca citroena zatrzymał się przed znakiem STOP.

– Kiedy ruszał, w bok samochodu wszedł 65-letni pieszy. W wyniku zderzenia, pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Zarówno kierowca citroena, jak i pieszy, byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Może najwyższa pora wyciągnąć wnioski? Skoro ostatnio jest wzmożona ilość wypadków z udziałem pieszych względem wypadkow/kolizji z udziałem tylko pojazdów to nie z kierowcami jest coś nie tak tylko z pieszymi? Podobna analogia występuje w sezonie letnim tylko z udziałem rowerzystów. Wniosek nasuwa się sam: piesi i rowerzyści nie znają przepisów drogowych, a zimą po prostu znikają rowery i ludzie chodzą piechotą.

  2. piszecie państwo, że kierowca Citroena potrącił pieszego, ale w treści artykułu już że to właśnie pieszy wszedł w bok samochodu,
    Z góry teza, że kierowca jest winny potrącenia, a właściwie to pieszy musiał się bardzo spieszyć, skoro nie zauważył busa

Comments are closed.