Reklama

Prawo jazdy odebrano 35-letniemu kierowcy opla vectry. Mężczyzna uciekał przed policją z prędkością 180 km/h. Był nietrzeźwy, miał 0,35 promila alkoholu w organizmie.

Pirata drogowego zatrzymali policjanci z Tarnobrzega, którzy patrolowali drogę powiatową w miejscowości Jadachy. Funkcjonariusze zauważyli opla vectrę. Chcieli zatrzymać kierowcę do kontroli. Ten gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyć w pościg.

Kierowca opla jechał z nadmierną prędkością, wyprzedzał inne pojazdy na liniach podwójnych ciągłych, zmuszając kierowców do nagłego hamowania i zjechania na pobocze drogi. Pirat drogowy próbował uciekać drogą krajową nr 9 jadąc z prędkością 180 km/h.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 35-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Jak się okazało, miał 0,38 promila alkoholu w organizmie.

W związku z popełnionymi rażącymi wykroczeniami naruszającymi bezpieczeństwo w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Sporządzony został wniosek do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu o ukaranie 35-latka.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: