Reklama

Jak rozwijać ciekawość świata w młodym pokoleniu? Jak dobrze wypaść na rozmowie o pracę? Jak aktywnie spędzać wolny czas? – tego dowiecie się na warsztatach, które odbędą się we wtorek (6 października) w Rzeszowie.

W Rzeszowie rusza nowy projekt Warsztatownia Inpro, którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Inpro. Jak zapewniają, organizatorzy, warsztaty będą miały lekką formę, przyjazne otoczenie, a prowadzących cechuje rzetelność.

Celem Warsztatowni jest poszerzenie horyzontów młodych ludzi. To seria spotkań, w których będzie brała udział młodzież w wieku ponadgimnazjalnym z Rzeszowa i jego okolic. To właśnie tam ci młodzi ludzie, biorąc udział w organizowanych przez INPRO meetingach, będą mieli szansę przyswoić różnego rodzaju zagadnienia będące przydatnymi w dorosłym życiu.

– Warsztaty mają na celu rozwinąć w młodym pokoleniu ciekawość świata i zaprezentować im spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość od trochę innej strony. Poruszone zostaną chociażby tematy odpowiedniego sposobu odbywania rozmowy o pracę, czy też aktywnego spędzania wolnego czasu jakim jest wolontariat – zapowiada Beata Szmuc ze Stowarzyszenia Inpro.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pierwsze spotkanie dotyczące komunikacji międzykulturowej odbędzie się już 6 października o godz. 17:30 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury przy ul. Jagiellońskiej 24. Poprowadzi je Sylwia Mazur, reprezentantka Instytutu Badań nad Cywilizacjami przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama