Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policjanci z rzeszowskiej komendy poszukują 61-letniej Marii Czekalskiej-Baran z Siedlisk. We wtorek z mężem była w banku, ale do domu już nie wróciła.

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, Maria Czekalska-Baran we wtorek, 13 lipca, około godz. 11:00 poszła z mężem do banku przy ul. Słowackiego w Rzeszowie.

– Będąc już wewnątrz, odłączyła się od męża i opuściła placówkę, udając się w kierunku Rynku. Do chwili obecnej kobieta nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną – przekazał nadkom. Szeląg. 

Policja podała rysopis zaginionej. Maria Czekalska-Baran ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie włosy – blond, oczy – niebieskie, uszy – średnie przylegające, nos – prosty, uzębienie – pełne.

Policja nie posiada informacji, jak kobieta była ubrana. 

Maria Czekalska-Baran jest poszukiwana przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie, którzy czekają na informacje, gdzie może przebywać mieszkanka Siedlisk. Można dzwonić na numery: 17 858 32 24, 17 858 33 10 lub na numer alarmowy 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama