Praca w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy, zarobki na poziomie około 7-8 funtów za godzinę. Chętnych do pracy na stanowisku magazyniera w Wielkiej Brytanii rekrutuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

– Mieszkańcy Podkarpacia, szczególnie w okresie wakacyjnym, aktywnie poszukują tymczasowego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii. Cieszą się oni estymą tamtejszych przedsiębiorców, a ich praca spotyka się z pozytywnymi opiniami.

– Istotne jest, aby mogli oni wyjechać i wrócić bezpiecznie, ale także być godziwie wynagradzani. Od długiego czasu współpracujemy z brytyjską agencją pracy tymczasowej, która gwarantuje te dwie kwestie – mówi Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 7-8 funtów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek (9 lipca).

– Wszystkie zainteresowane osoby powiadomimy telefonicznie – zapewnia Krzysztof Powrózek z WUP.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel.: 17 850 92 23 lub osobiście w WUP przy ul. Lisa Kuli 20.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama