Policjanci z Łańcuta zakończyli poszukiwania dwojga zaginionych nastolatków. Odnaleziono ich dzisiaj po południu w centrum miasta.

O zaginięciu 14-letniej Anity M. i 18-letniego Macieja F. policjantów powiadomili rodzice nastolatków. Oboje wczoraj rano poszli do szkół. Około godziny 8 widziani byli w szkole, z której wyszli razem. Nie wrócili do domów i nie nawiązali kontaktu z rodzicami. Policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i natychmiast rozpoczęli poszukiwania nastolatków.

Sprawdzono miejsca zamieszkania oraz przyległe tereny. W poszukiwaniach nastolatków policjantom pomagał pies tropiący. Patrole w kontakcie z rodzinami zaginionych  kontrolowały miejsca, do których mogli udać się Anita i Maciej.  Sprawdzono placówki służby zdrowia, schroniska dla młodzieży, szkoły, dworce. Komunikat o zaginięciu i rysopisy nieletnich został przekazany do podległych patroli.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dzisiaj (23 maja) tuż przed godziną 17 policjanci uzyskali informację, że w centrum Łańcuta zauważono nieletnich odpowiadających rysopisowi poszukiwanych. Na miejsce skierowano patrole policyjne. Okazało się, że Anita i Maciej w tym czasie wrócili do miejsca zamieszkania.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama