Reklama

Po czterech latach poszukiwań mieszkaniec Rzeszowa trafił do aresztu. Na „koncie” zebrało mu się 112 podstaw poszukiwawczych. Mężczyzna ukrywał się w Irlandii.

Poszukiwania za liczącym obecnie 37-latkiem prowadzone były przez rzeszowskich policjantów od 2010 roku. Mężczyzna poszukiwany był w związku z szeregiem oszustw związanych ze sprzedażną złota, biżuterii, numizmatów, a nawet biletów za pośrednictwem internetu.

Na swoim koncie uzbierał 112 podstaw poszukiwawczych. Były to zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu, nakazy zatrzymania i doprowadzenia. Samych listów gończych wydanych przez sądy i prokuratury uzbierało się aż 32.

37-latek poszukiwany był także na podstawie czterech europejskich nakazów aresztowania.

Po czterech latach ukrywania się, na podstawie informacji zebranych przez policjantów z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy, mężczyzna został zatrzymany na terenie Irlandii.

Zebrane informacje, za pośrednictwem Interpolu zostały przekazane do miejscowej policji, która zatrzymała poszukiwanego. W czwartek została przekonwojowany do Polski i osadzony w areszcie śledczym w Warszawie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.