Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Policjanci zatrzymali w Rzeszowie 29-letniego Sebastiana S., który był poszukiwany listem gończym. Znaleziono przy nim spore ilości narkotyków. 

Sebastian S. jest mieszkańcem jednej z małych miejscowości w województwie małopolskim. We wrześniu br. Sąd Rejonowy w Tarnowie wydał za nim list gończy. 29-latek ukrywał się przed policją. Miał do odsiadki trzy lata więzienia za przestępstwa narkotykowe.

W pierwszych dniach grudnia Sebastian S. pojawił się w Rzeszowie. 9 grudnia przed godz. 20:00 policjanci namierzyli go przy ulicy Staroniwskiej. Tam mężczyzna został zatrzymany. Miał przy sobie 50 g amfetaminy, 42 g mefedronu i 300 g nieokreślonej substancji. 

– Nieokreślonej substancji, dlatego że test nie wykazał obecności narkotyków, ale być może dlatego, że skład substancji ma bardziej skomplikowane wzór chemiczny – mówi Wojciech Przybyło, szef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Sebastianowi S. przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Grozi mu do 10 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Rzeszowie – na wniosek prokuratury – zdecydował, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama