Reklama

Rzeszowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 25-letni mężczyzna ukrywał się od prawie roku. Policjanci zabezpieczyli przy nim niemal 185 g haszyszu.

 

Mężczyzna poszukiwany był od grudnia ubiegłego roku na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. 25-latek miał być doprowadzony do zakładu karnego, by odbył karę 2 lat pozbawienia wolności za  włamanie.

Mężczyzna nie miał stał miejsca zamieszkania, przed policjantami się ukrywał. W środę funkcjonariusze wydziału kryminalnego uzyskali informację, gdzie w Rzeszowie może przebywać 25-latek. Dowiedzieli się też, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

Policjanci pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali 25-latka. Zaprzeczył, że posiada narkotyki. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie i samochód mężczyzny. W aucie znaleźli substancję brunatno-brązową. Wstępne badanie wykazało, że jest to haszysz.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 185 g haszyszu i niewielką ilość marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zanim został przewieziony do zakładu karnego policjanci przesłuchali go w związku z posiadaniem narkotyków.

Prokurator przedstawił 25-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków odurzających. Za to przestępstwo, za które odpowie niezależnie od wcześniejszych czynów, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

14 KOMENTARZE

  1. Polsko jesteś nadal tak niedouczona w logicznym formułowaniu swoich praw.
    Czyste doświadczenie pokazuję brak szkodliwości społecznej wyrządzanej przez
    palących marihuanę a nawet wysoce pozytywny wpływ na jakość relacji międzyludzkich
    nie wspominając o medycznych właściwościach ukazując faktyczne oblicze tego „relaksanta”
    bo inaczej tego nie nazwę., a wy nadal zaślepieni nie chcecie przejrzeć na oczy.

Comments are closed.