Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Popularne Potańcówki Miejskie dla seniorów wracają! Na wakacjach będą dwie imprezy na rzeszowskich bulwarach, bawić się będzie można też na osiedlach. 

Potańcówki Miejskie dla seniorów zainaugurowały we wrześniu 2018 roku. Cieszyły się ogromną popularnością, na wielu z nich bawił się ówczesny prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Pod wodzą nowego gospodarza miasta Konrada Fijołka ratusz postanowił je kontynuować. W ubiegłym roku potańcówek nie było z powodu pandemii. 

W  środę Rzeszowski Dom Kultury ogłosił powrót Potańcówek Miejskich. W trakcie wakacji na rzeszowskich bulwarach odbędą się dwie edycje imprezy – pierwsza w najbliższą niedzielę (25 lipca), natomiast druga 14 sierpnia. Udział w obu imprezach jest bezpłatny. Start zaplanowano na godzinę 17:00. 

– Podczas zaplanowanych dwóch imprez uczestnicy będą bawić się wspólnie przy rytmach znanych hitów sprzed lat, a o dobrą zabawę zadba DJ – zapowiada Daniel Czarnota z RDK. 

Dodatkowo, RDK zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w Potańcówkach Miejskich na rzeszowskich osiedlach. Pierwsza odbyła się 17 lipca na osiedlu Budziwój, a najbliższe będą kolejno: 31 lipca na osiedlu Słocina (godz. 17:00, plac przy RDK filia Słocina), 21 sierpnia na osiedlu Bzianka (godz. 17:00, plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Bzianka) oraz 29 sierpnia na osiedlu Przybyszówka (godz. 19:00, RDK filia Przybyszówka).

Udział we wszystkich potańcówkach jest bezpłatny.

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama