Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środę przed północą w Boguchwale koło Rzeszowa. Droga krajowa nr 19 była zablokowana przez wiele godzin.

O wypadku poinformowali nas Czytelnicy.

„Duży wypadek pomiędzy Boguchwałą a Lutoryżem – na zakręcie zjazd od strony Boguchwały. Niestety, musieliśmy wyciągać człowieka z auta który krztusił się krwią. Na szczęście kilka osób pomogło, zajęcia z pierwszej pomocy przydały się. Kierowca autobusu i jeden pasażer nie odnieśli obrażeń. Trochę gorzej z kierowcą vana i jego pasażerem” – napisał pan Marek, Czytelnik Rzeszów News.

Policjanci i strażacy potwierdzili, że około godz. 23:30 na drodze krajowej nr 19 w Boguchwale doszło do zderzenia volkswagena sharana z autobusem PKS, którym kierował 21-letni mężczyzna.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Kierowcę volkswagena wyniosło na zakręcie i zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa autobusem PKS. Ranne zostały 4 osoby podróżujące volkswagenem – poinformował dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. VW kierował 34-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

DK19 była zablokowana przez ponad pięć godzin.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama