Trwa ustalanie przyczyn pożaru opuszczonego budynku gospodarczego przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
[Not a valid template]
O pożarze budynku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Pani Ewa przesłała nam zdjęcia i krótkie nagranie z miejsca zdarzenia.
Strażacy mówią, że o pożarze zostali poinformowani tuż po godz. 14:00.
– Ogień wybuchł w opuszczonym budynku gospodarczym. Pożar został już ugaszony. Nikomu nic się nie stało. W akcji brało udział 12 strażaków, cztery samochody: trzy gaśnicze i jeden operacyjny – dowiadujemy się w rzeszowskiej Straży Pożarnej.
– Budynek spłonął doszczętnie. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, płonął już drewniany dach. W środku budynku nie było żadnego wyposażenia, nie było do niego doprowadzonego prądu. Właściciel budynku jest nieustalony – dodają strażacy.
Budynek, który spłonął , miał 20 m kw. powierzchni. Wstępnie straty oszacowano na ok. 10 tys. zł. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Ustala je policja. Nie wykluczone, że budynek został podpalony.
(kaw, ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.



![40-latek bez dachu nad głową. Nocował na mrozie w namiocie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/bezdomny-namiot-brzozow3-218x150.jpg)


![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)

![Sześć osób w szpitalu po zatruciu czadem. Dramatyczna interwencja strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/sedziszow-mlp-czad-ospsedziszowmlp2-218x150.jpg)









![Spektakularne prace na S19. TBM „Karpatka” przygotowywana na drugą nawę tunelu [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/tbm-karpatka-druga-nawa-218x150.jpg)


![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)


![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)










![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)









