Trwa ustalanie przyczyny pożaru transita, która dzisiaj po południu zapalił się na ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O pożarze poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News.  Jak udało nam się dowiedzieć, do zdarzenia doszło ok. godz. 14:30.

– Na ul. Trembeckiego w okolicach jednej z firm, która zajmuje się przewozem mięsa, doszło do pożaru forda transita. W chwili zdarzenia w środku pojazdu nikogo nie było. Gdy pracownicy zauważyli ogień, przestawili inne auta stojące w pobliżu i sami zaczęli gasić pożar przy użyciu gaśnic proszkowych. Nasi strażacy dojechali na miejsce i dogasili pożar – mówi Grzegorz Wójcicki z rzeszowskiej Straży Pożarnej.

Akcja strażaków już się zakończyła. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przyczyny pożaru forda nie są na razie znane. Strażacy wstępnie wykluczyli podpalenie.

– Przyczyną mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. W tej sprawie wypowie się biegły. W fordzie praktycznie spaliła się cała kabina kierowcy i przedział komory silnika. Cała paka z tyłu została uratowana – dodaje Wójcicki.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama