Pożar na strzelnicy LOK-u w Rzeszowie. Akcja strażaków zakończona [ZDJĘCIA]

Dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który w czwartek po południu wybuchł na terenie ośrodka szkolenia kierowców Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie.

 

O pożarze przy ul. Gołębiej poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News, od których otrzymaliśmy również zdjęcia. 

Strażacy o pożarze zostali powiadomieni kilkanaście minut po godz. 13:00. – Pali się budynku LOK-u. Ogień wybuchł w części, w której znajduje się strzelnica pneumatyczna. Jest duże zadymienie, próbujemy zlokalizować ogień – mówili nam tuż po zdarzeniu rzeszowscy strażacy. 

Na miejscu zdarzenia jest dziewięć zastępów straży pożarnej (ponad 30 strażaków), policjanci oraz pracownicy zakładu energetycznego. – Nie ma osób poszkodowanych – słyszymy od ratowników.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Ogień został już zlokalizowany. W chwili wybuchu pożaru, w budynku nikogo nie było. Nie było potrzeby ewakuacji ludzi, nikt też sam się nie ewakuował. Przyczyny pożaru na razie nie są znane – dodaje Grzegorz Wójcicki, rzecznik rzeszowskiej Straży Pożarnej. 

Tuż przed godz. 14:30 pożar został ugaszony. – Trwa wyciągnie spalonych elementów z budynku i spisywanie strat – mówił Wójcicki.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama