W sobotę w nocy płonął sklep sportowy w Rzeszowie. W akcji gaszenia pożaru brało udział 12 strażaków.

[Not a valid template]

 

O pożarze sklepu z rowerami i nartami „Monka” przy Centrum Usługowo-Handlowym „Hetman” przy ul. Czackiego 5, poinformował nas pan Mateusz, Czytelnik Rzeszów News. Zdarzenie potwierdzają strażacy.

W pierwszej chwili były informacje, że płonie sklep rowerowy przy ul. Hetmańskiej 12. Okazuje się, że pożar wybuchł kilkadziesiąt metrów dalej.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 21:40. Sklep był zamknięty, w środku nikogo nie było. Nasi strażacy, jak przyjechali na miejsce, sami otworzyli sklep. Obok jest także punkt ksero, w którym także doszło do pożaru, oraz na korytarzu. Ogień pojawił się na powierzchni 35 m kw. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane – mówi kpt. Tomasz Pokrzywa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Sklep sportowy znajduje się na parterze bloku. – Nie było konieczności ewakuacji mieszkańców. Do mieszkań nie dostał się dym. Nie ma osób poszkodowanych – dodaje kpt. Pokrzywa.

Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej. W akcji brało udział 12 strażaków. Straty powstałe w w wyniku pożaru szacowane są na ok. 90 tys. zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama