Okazja do tego będzie 8 grudnia w Hotelu Rzeszów. Przyjadą tam członkowie stowarzyszenia Mensa. Żeby przejść test na inteligencję, trzeba się wcześniej zarejestrować przez internet.

Kto konkretnie przyjedzie do Rzeszowa? 25-letnia Magdalena Wąsik, analityk systemowy w Grupie Unity, największym dostawcy systemów e-commerce na polskim rynku. Wąsik zawodowo specjalizuje się w zadawaniu trudnych pytań na etapie projektowania nowoczesnych, dedykowanych rozwiązań.  Prywatnie maratończyk, jest instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, instruktor pierwszej pomocy, członkiem zarządu stowarzyszenia Kulturowy Gościniec i fanką rozwoju osobistego. Za działalność społeczną została odznaczona Brązowym Krzyżem za Zasługi dla ZHP oraz odznaką „Honoris Gratia” przyznawaną przez prezydenta Krakowa.

Magdalena Wąsik ukończyła trzy kierunki studiów (licencjackie z Informatyki i ekonometrii, inżynierskie z Zarządzania i Inżynierii produkcji, magisterskie z Zarządzania ze specjalnością informatyka w zarządzaniu) oraz studium pedagogiczne. Uzyskała tytuł najlepszego studenta Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Polsce. Obecnie jest doktorantką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.  W Stowarzyszeniu Mensa Polska od roku.

W Hotelu Rzeszów będzie również Daniel Kłobuszewski, programista, członek stowarzyszenia od dwóch lat; Jarosław Lubelski, psycholog, w Mensie od 2008 roku; Przemysław Więcek, doradca podatkowy, członek stowarzyszenia od 2003 roku, ponadto socjolog, specjalista ds. zakupu mediów oraz student ekonomii.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mieszkańcy Rzeszowa i okolic będą mogli się dowiedzieć, kim są członkowie Mensy, jakie mają pasje, czym  się  zajmują  w stowarzyszeniu i prywatnie. Nie widziałeś jeszcze  członka  Mensy  z bliska? Weź  udział  w  ciekawych grach i zabawach.  – Skąd  wiemy, kto jest genialną osobą? Po prelekcji będziesz poznawał  je  nawet  na ulicy. Nauka przemawiania – tym razem ćwiczymy gesty.  Mnemotechnika.  Zasady  skutecznej  komunikacji  –  przedstawi psycholog, członek Mensy – zapowiada Przemysław Więcek, członek zarządu Mensa Polska.

Pierwszym punktem programu będzie sesja testowa badająca inteligencję. Tylko internetowa   rejestracja gwarantuje udział w sesji: www.mensa.org.pl/czlonkostwo/sesje-testowe.

Spotkanie z członkami stowarzyszenia Mensa rozpocznie się w Hotelu Rzeszów przy ul. Piłsudskiego 44 o godzinie 11 i potrwa do 15.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama