Policjanci poszukują sprawcy kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło 23 stycznia br. w jednym z jarosławskich sklepów. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny na zdjęciu, policja prosi o pomoc.

[Not a valid template]

 

Sprawą kradzieży portfela zajmują się policjanci wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy. Do zdarzenia doszło, gdy 36-letnia kobieta robiła zakupy. Nieznany sprawca wykorzystał jej chwilową nieuwagę i z otwartej torebki leżącej w sklepowym wózku zabrał jej portfel wraz z pieniędzmi, a także kartami bankomatowymi i dokumentami.

Poszkodowana zaraz po kradzieży zastrzegła karty i zgłosiła kradzież dowodu osobistego. Sprawca podczas kradzieży wykorzystał bombonierkę z czekoladkami, przykrywając nią skradziony portfel.

Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą kradzieży portfela może być mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych mężczyzny na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50, 37-500 Jarosław lub na numer telefonu kom. 510 997 370, lub do dyżurnego jednostki (16) 624 03 10, (16) 624 03 11, 997 (alarmowy).

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama