Zdjęcie: Pixabay

Do końca marca Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi nabór osób chętnych do pracy w Niemczech.

Niemieccy pracodawcy oferują pracę kierowcom ciężarówek C+E i autobusów, elektrykom, specjalistom branży cateringowej/gastronomicznej i rzeźnikom. W zależności od stanowiska i doświadczenia zarobki zaczynają się w granicach 2100-2500 euro brutto miesięcznie.

Oprócz kwalifikacji zawodowych i uprawnień od kandydatów wymaga się znajomości języka niemieckiego. Osoby, które się zakwalifikują, mogą skorzystać ze szkolenia językowego. Można je rozpocząć w Polsce i przeprowadzić on-line.

W przypadku pozytywnej oceny można też skorzystać z dofinansowania do przeprowadzki. Jej koszty i koszty szkolenia pokrywa strona niemiecka. Pracę można rozpocząć na wiosnę lub najpóźniej w czerwcu br. Wcześniejszy start jest możliwy, jeśli kandydat zna niemiecki.

Pracownicy otrzymają odszkodowanie za utratę wynagrodzenia podczas ewentualnej kwarantanny w Niemczech.

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub niemieckim na adres e-mail doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl (temat wiadomości „Niemcy – Stanowisko”), kontakt telefoniczny: 17 743 28 01.

Ofert pracy w Niemczech:

– dla kierowców ciężarówek C+D – TUTAJ i TUTAJ

–  dla rzeźników – TUTAJ

– dla elektryków – TUTAJ

– dla kucharza/kucharki – TUTAJ

Więcej informacji na temat ofert pracy w sieci EURES znajdziecie na stronach: www.eures.praca.gov.pl i www.eures.europa.eu, tel. 17 743 28 01. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama