Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny, już piąty w tym roku, nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 29 czerwca.

Rekrutacja dotyczy stanowiska „pracownik magazynu”. Standardowa stawka godzinowa wynosi minimum 7,5-8 funtów. Tygodniowo można zarobić nawet do 500 funtów. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego, kwalifikacji czy doświadczenia.

– Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu. W każdej lokalizacji pracodawca zapewnia również opiekę osoby posługującej się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 29 czerwca o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej WUP w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina), sala nr 5.

Udział w rekrutacji jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.