Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę posiadającego narkotyki. W jego mieszkaniu znaleźli niemal 80 gramów marihuany. Policjanci zatrzymali także wspólnika mężczyzny.

Na trop 24-letniego mieszkańca Rzeszowa wpadli policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. W czwartek do jego mieszkania przyjechali funkcjonariusze. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się, że ma z narkotykami coś wspólnego.

– W mieszkaniu policjanci znaleźli susz roślinny, wagi elektroniczne i nasiona. Badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Po zważeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 79 gramów marihuany – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a policjanci zajęli się wyjaśnieniem okoliczności sprawy. Ich ustalenia wskazują, że 24-latek udzielał i sprzedawał narkotyki innym osobom. W czwartek kryminalni zatrzymali jego wspólnika.

– 26-letni mieszkaniec Rzeszowa sprzedawał narkotyki otrzymane od kolegi. Na podstawie zebranych materiałów policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania i handlu niedozwolonymi substancjami odurzającymi. Młodszy z zatrzymanych odpowie za uprawę, udzielanie i handel narkotykami – informuje KMP.

W piątek prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.