Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Prawybory w Platformie Obywatelskiej zbliżają się wielkimi krokami. W najbliższą niedzielę, 8 grudnia, do Rzeszowa przyjedzie Małgorzata Kidawa-Błońska. 

PO swojego kandydata na wybory prezydenckie w 2020 roku wybierze 14 grudnia. Na placu boju są Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu, oraz Jacek Jaśkowiak, obecny prezydent Poznania. 

Kidawa-Błońska w najbliższą niedzielę (8 grudnia) przyjedzie do Rzeszowa. Spotkanie z nią zaplanowano o godz. 16:00 w sali Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (ul. Stanisława Staszica 24). – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zachęca Zdzisław Gawlik, szef podkarpackich struktur PO. 

Z kolei w najbliższą środę (11 grudnia) do Rzeszowa przyjedzie inny znany polityk PO – Borys Budka, wiceszef PO i szef klubu parlamentarnego PO. Budka przyjedzie na pierwsze spotkanie z cyklu “Czwartek nie tyko o polityce”. Dlaczego więc spotkanie będzie w środę?

– Borys Budka w czwartek musi być na posiedzeniu Sejmu, więc nie byłby w stanie dotrzeć do Rzeszowa – wyjaśnia Zdzisław Gawlik. – Spotkanie jest dla każdego. Borys Budka ciekawie mówi nie tylko o polityce – dodaje szef PO na Podkarpaciu. 

Spotkanie z Borysem Budką odbędzie się w hotelu Hilton (al. Kopisto 1). Początek o godz. 17:00. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: