Zdjęcie: Materiały Ave Teatru
Reklama

Rzeszowski Ave Teatr idzie, jak burza i szykuje kolejną premierę! Tym razem to “Historie łóżkowe” Norma Fostera – w sobotę (5 października). 

“Historie łóżkowe” to jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera, w której przedstawia on zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka gdzieś…

Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go-go, striptizerce z ręką na temblaku, to i tak wszyscy wylądują w łóżku… ewentualnie tuż obok.

“Historie łóżkowe” to spektakl, w którym bohaterowie, czasami zabawnie nieporadni, tak jak i my wszyscy, poszukują miłości, akceptacji i bliskości drugiego człowieka. Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autor blisko 100 inscenizacji w kilkudziesięciu polskich teatrach, w przeszłości szef artystyczny warszawskiego Teatru Kwadrat oraz łódzkiego Teatru Powszechnego.

W “Historiach łóżkowych” wyprodukowanych przez Ave Teatr zagrają: Marta Sroka, Beata Zarembianka, Aleksander Janiszewski, Kornel Pieńko oraz Piotr Rybak. 

Premiera sztuki odbędzie się w sobotę (5 października) o godz. 19:00 na scenie Wydziału Muzyki (ul. Dąbrowskiego 83) i będzie połączona z benefisem Beaty Zarembianki. Spektakl będzie można zobaczyć także w niedzielę (6 października) o godz. 18:45. Bilety od 50 zł można kupić na stronie kupbilecik.pl.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: