Zdjęcie: materiały prasowe

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2024 roku – „Diuna: Część druga. Produkcja wejdzie do kin już 29 lutego.

Już tylko kilkanaście dni dzieli widzów od jednej z największych premier pierwszego kwartału i całego 2024 r. Denis Villeneuve przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie. To druga filmowa odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta.

Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

„Diuna: Część druga” powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się m.in. nominowani do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, nagrodzeni Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i Javier Bardem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Multikino sprzedaje już bilety na pokazy premierowe 29 lutego oraz 1, 2 i 3 marca. Bilety można kupić w kasach kin sieci, przez multikino.pl oraz aplikację.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama