Fot.. Materiały prasowe. Na zdjęciu Konrad Soszyński ze swoją książką "Siedem godzin do celu"

Wspomnienia z kilkunastu lat w trasie koncertowej, trudne początki w życiu artysty, spełnianie marzeń – Nikodem Soszyński, lider rzeszowskiego zespołu Freeborn Brothers napisał książkę „Siedem godzin do celu”. 

Premiera dzieła wokalisty, multiinstrumentalisty, menedżera Freeborn Brothers odbyła się  4 maja. Nikodem Soszyński tym razem zaprasza do wspólnej czytelniczej wędrówki przez świat. Książkę „Siedem godzin do celu” napisał, gdy w ostatni rok branża muzyczna w zasadzie zamarła z powodu pandemii koronawirusa.

– To mnie zmotywowało, by spisać wszystkie historie, które żal byłoby zostawić tylko dla siebie – twierdzi Nikodem Soszyński. 

Efektem jest książka, która – jak podaje wydawca – może z łatwością wywołać u czytelnika szeroki uśmiech na twarzy oraz obudzić w nim na nowo podróżnika. Soszyński w książce powrócił do swoich wspomnień z kilkunastu lat w trasie koncertowej, trudnych początkach w życiu artysty, jak również o wielkiej satysfakcji płynącej ze spełniania swoich marzeń.

„Byłem połączeniem muzyka i turysty zdobywcy, właściwie od momentu wejścia do brazylijskiego fiacika wszystko dla mnie było możliwe. A tuż za rogiem, a właściwie za palmą, czekało kolejne wyzwanie” – mówi Nikodem Soszyński. 

„Siedem godzin do celu” to zbiór opowieści o ludziach, emocjach, przygodach i o tym, jak piękny jest świat, gdy wypełnia go muzyka i dobroć. To historie z podróży widziane z perspektywy osoby, dla której zwiedzanie nie jest głównym celem, a miejsca zawsze są wyjątkowym tłem dla głównego zadania – dzielenia się swoimi piosenkami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Autor wraca myślami do spotkanych osób na swojej drodze, przez co lektura tej książki jest również interesującym spojrzeniem na odmienność kulturową oraz zwyczaje panujące na świecie – podaje wydawca. 

„Podziwiam wszystkich ludzi, którzy mają w sobie konsekwencję i odwagę, aby myśl przekuć w tak konsekwentne działanie walki o swoje marzenia. Myślę, że to najpiękniejsze co możemy dla siebie zrobić” – tak o książce wypowiadają się autorzy bloga www.oksiazka.com.

Książka Nikodema Soszyńskiego „Siedem godzin do celu” do kupienia jest na stronie www.siedem.info.

Zdjęcie: materiały prasowe

Oprac. (ram)

redackcja@rzeszow-news.pl

Reklama