Rzeszowska projektantka Basia Olearka w sobotę w Rzeszowie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję „Summer Snow”.

Pokaz kolekcji odbył się na tarasie klubu „Piekiełko” w Galerii Rzeszów. Całość kolekcji utrzymana jest w zimowej, biało-szaro-niebieskiej kolorystyce. Kolekcja jest bardzo kobieca i seksowna. Wszystkie sylwetki kolekcji, a jest ich 11, tworzą spójną całość.

Na kolekcję składają się zarówno sukienki, spódnice, bluzki, spodnie jak i letnie płaszczyki oraz stroje plażowe. Jak zwykle u Basi nie zabrakło kombinezonów, tym razem w wersji nie tylko maxi, ale i mini.

Jak mówi Basia Olearka, „Summer Snow” to propozycje dla kobiet odważnych, świadomych swej wartości. Sporo tu przezroczystości, wycięć, dekoltów. Wiele modeli uszytych zostało z dzianin przypominających skórę, w tym także stroje plażowe.

Ci, którzy przyszli zobaczyć najnowszą kolekcję Basi Olearki, mieli okazję po raz pierwszy w Rzeszowie obejrzeć pokaz zorganizowany na tarasie 5. poziomu Hotelu Rzeszów. Witani byli tęczowymi drinkami i mieli okazję podziwiać panoramę Rzeszowa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na otwarcie pokazu Kasia Gromadzka wykonała arię Suumertime George Gershwin’a. Klimatyczną muzykę do pokazu miksował DJ „Piekiełka” Marcin RAMZES Opałka. Nastrój kolekcji, zaprezentowanej na modelkach, podkreślały ciekawe, geometryczne fryzury i tajemnicze makijaże.

Na zakończenie samego pokazu wystrzeliło srebrzysto-tęczowe konfetti. Po pokazie odbyło się trwające do białego rana after party w klubie „Piekiełko”. Goście mieli też okazję porozmawiać z projektantką oraz przymierzyć i kupić jej stroje w showroomie zorganizowanym przy wejściu do klubu.

Basia Olearka mieszka i tworzy w Rzeszowie. Działalność rozpoczęła w lipcu 2009 r. Początkowo projektowała głównie na zlecenia firm i klientów indywidualnych. W maju br. stworzyła swoją własną basic’ową linię odzieży Olearka Wear.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama