Corocznej tradycji stało się zadość. Prezydent Tadeusz Ferenc po raz kolejny spotkał się z przedstawicielami lokalnych mediów – prasy, radia, telewizji i portali internetowych. Nie obyło się bez noworocznych życzeń, ale też mocnych zapowiedzi realizacji tegorocznych celów.
Prezydent podziękował dziennikarzom za dotychczasową owocną współpracę, równocześnie wyraził także nadzieję na jej kontynuację w nowym roku. Wysłuchał również życzeń przedstawicieli mediów. W tym roku nie zabrakło między nimi też zaproszeń do lokalnych restauracji…
Jednym z punktów spotkania było przedstawienie planów na najbliższe miesiące. Prezydent zadeklarował dalszą chęć powiększania terenu Rzeszowa.
Spotkanie zakończył tradycyjny toast i chwila kuluarowych rozmów.
AM
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
![Koszmar rodziny z Podkarpacia. Prześladowca poznany w Internecie groził śmiercią i żądał 100 tys. złotych [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/zastraszal-rodzine2-218x150.jpg)
















![Zakończono montaż betonowej obudowy tunelu na odcinku S19 Rzeszów Południe – Babica [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/Zdjecie_tubingi-218x150.jpg)
![Lotnisko w Jasionce rośnie w siłę. Kluczowa inwestycja może zakończyć się szybciej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/lotnisko-jasionka-inwestycja1-218x150.jpg)
![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)

![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)
















![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)


![Koszmar rodziny z Podkarpacia. Prześladowca poznany w Internecie groził śmiercią i żądał 100 tys. złotych [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/zastraszal-rodzine2-100x70.jpg)


