Reklama

Samobójstwem groził mężczyzna, który w czwartek w nocy zamknął się w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Baligrodzkiej na osiedlu spółdzielni Projektant w Rzeszowie. Mężczyzna ostatecznie otworzył drzwi policjantom. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21:30 w bloku nr 3 przy ul. Baligrodzkiej. Na miejsce przyjechali policjanci, karetka pogotowia ratunkowego i wozy straży pożarnej.

Świadkowie relacjonowali nam, że strażacy podstawili drabinę przed blok, a jeden z policjantów wraz ze strażakiem przez balkon weszli do mieszkania. Nakłaniali mężczyznę, żeby otworzył drzwi.

Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, mówi, że funkcjonariusze dostali informacje o tym, że osoba przebywająca w mieszkaniu chciała popełnić samobójstwo.

– Mężczyzna wysłał córce SMS-a, że chce odebrać sobie życie. Córka powiadomiła służby. Mężczyzna ostatecznie otworzył drzwi policjantom. Był pijany. Na noc będzie izolowany w izbie wytrzeźwień – mówi Tabasz-Rygiel.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Do anonimowego redaktorka tego szmatławca (moja opinia o Waszym portalu “informacyjnym”) porównywalnym z “fakt.pl”.
    Twoje informacje są wyssane z palca i nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie było żadnego sms’a do córki ani izby wytrzeźwień. Robisz dym z niczego, żeby tylko zapełnić rubryke “new’s”. Nie masz cywilnej odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem? Życzę sobie sprostowania informacji i oficjalnych przeprosin.

  2. Ale gazety głupoty piszą … nie macie się czym zająć ? akurat znam sytuację i naprawdę takiego przekoloryzowania w kwestii pijaństwa i próby samobójstwa nigdy nie widziałem… Weźcie się za robotę …

  3. Odiedle jest bardzo spokojne, wręcz za spokojne. Mieszkam tu od 6 miesięcy i jest to pierwsza tego typu akcja, jaką widziałem. Widać, że na Baranówce nigdy nie mieszkałeś. 😀

Comments are closed.