Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Nieumyślne spowodowanie śmierci – pod takim kątem Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo dotyczące niedzielnego utonięcia 22-letniej Barbary G. w podrzeszowskiej miejscowości Lipie.

Jak informowaliśmy, do tragedii doszło 16 sierpnia na terenie gminy Głogów Małopolski. Z policyjnych ustaleń wynika, że 22-letnia Barbara G. (mieszkanka powiatu lubaczowskiego) podczas wypoczynku, wraz z narzeczonym, nad niestrzeżonym stawem w Lipiu, weszła do wody. Chwilę później młoda kobieta zniknęła pod taflą wody.

22-latkę wyciągnęli z wody płetwonurkowie dwugodzinnych poszukiwaniach. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się przywrócić Barbarze G. funkcji życiowych. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, iż Barbara G. była w trzecim miesiącu ciąży – poinformował Paweł Król, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tragedii. Śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: